Kniha hostů

Na tomto místě můžete zaznamenat zkušenosti a pocity hostů restaurace U Zmeškalů.

Máte-li osobní zkušenost i Vy, můžete přidat Váš příspěvek do naší knihy hostů na konci této stránky. Za Vaše příspěvky děkujeme.


 

Pavel Soukup

Netřeba dlouze vypisovat :-) Jsme trochu rozmazlení a doposud se nám nepovedlo najít restauraci, kde by nám chutnalo. Už jsme ale našli. Výborná kuchyně stojí za těch pár km navíc...

 

Hedvika Kozáková

Do Brandýsa občas zavítám pracovně a pokaždé v době oběda vedou moje kroky do restaurace U Zmeškalů, kde vím, že mě čeká vynikající jídlo, příjemné prostředí a ochotný personál. Všem mohu vřele doporučit jak pro účely pracovního oběda, tak rodinné večeře!

 

Josef Vesecký

Dobrý večer, díky za dnešní oběd (premiéra u Vás). Jídlo dokonalé hlavně polévky. Dýňová výborná a hodně dlouho jsem neměl tak dobrý vývar. S pozdravem Josef Vesecký s rodinou

 

Filip Šimonek

Dobrý den,
dnes jsme s přítelkyní dostaly chuť na něco, co nás nadchne a zároveň potěší chuťové buňky.

Jasnou volbou byla restaurace U Zmeškalů. Po příchodu jsme byli nadšeni příjemným prostředím a přátelskou obsluhou. Při nahlédnutí do jídelního lístku nás čekalo příjemné překvapení. U výběru jídel jsme si nemuseli lámat hlavu nad tím co si objednat, protože jídelní lístek byl stručný, přehledný, ceny přívětivé a obsluha ochotná a pečlivá. Jídlo bylo na oko i na chuť výborné a bez jakýchkoli zbytečných příloh! Podtrženo, sečteno skvělý zážitek pro celou rodinu.

Doporučuji.

 

Jana Musilová – realitní makléř

Dobrý den,

asi před dvěma týdny jsem navštívili Vaši restauraci s našimi dvěma salašníky. Chci Vám touto cestou vyjádřit pochvalu . Velmi pěkné prostředí a vynikající jídlo. A co víc?? Velmi příjemný obsluhující personál . A to se vidí málokde. K tomu gratuluji nejvíc. Sama podnikám a vím, že najít kvalitní personál, je to nejtěžší.

Tak hodně úspěchů a těšíme se o prázdninách na další návštěvu u Vás

 

Petr Dvořák

Trochu jsem se bál, co z bývalého Golema vznikne, ale opravdu mi spadla brada. Chválím interiérové změny, které jsou pro mě příjemným překvapením. Večeře byla znamenitá a určitě byste se nemuseli stydět uveřejnit fotografie jídel. 

 

Martina Jandová

Ráda jsem navštěvovala restaurace, které jste vedl. Přeji vám, pane Zmeškale, další spokojené hosty ve vaší nové restauraci. Určitě k vám znovu zavítám.

 

Martin Frýbert s rodinou

Ahoj, prý budete otevírat novou restauraci v Brandýse. Mám to z Benátek kousek, těšíme se na pochoutky.

 

Formulář pro odesílání příspěvků do knihy hostů

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Požadujete-li odpověď, vyplňte prosím vaší e-mailovou adresu (nebude zveřejněna).